אודות Kamila Pro - הבית של השיפוצים

במשך שנים למדנו וספגנו השראות, כלים והתנסויות מקצועיות שהובילו אותנו לחפש דרך לנפץ את כל המיתוסים שישראלים מכירים בהקשר לשיפוצים. רצינו להפיג את הדאגות, הבלבול, תחושת הבלגן והחריגה מההוצאות. רצינו לספק פתרון שיחסוך למשפחות המעוניינות לשפץ את דירותיהן את התמרון האינסופי בין בעלי מקצוע שונים שמבטיחים הבטחות בשמיים ולא תמיד מקיימים.
היום, אנחנו גאים להציג בפניכם פתרון הוליסטי מהפכני שממנו נהנו עד כה מאות לקוחות מרוצים על הקו שבין השרון לשפלה, אשר ליווינו בתהליכי שיפוץ ובעבודות בנייה חכמות בבית.

נעים להכיר

kamila Pro ידועה בענף השיפוצים כמי שהייתה היחידה שהעזה לחשוב על רפורמה בענף השיפוצים, ענף כלכלי מסורתי שאף גורם עסקי לא העז שנות דור להציע או לבצע ולו שינוי אחד. לאחר ביצוע מוצלח של מעל 130 שיפוצים ברחבי הארץ ניתן להגיד בברור כי החברה עיצבה מחדש את ענף השיפוצים ומי שישתמש בשירותיה ישאיר אחריו את עולם השיפוצים הישן.

מי אנחנו?
מאחורי חברת Kamila Pro עומד המנכ"ל אלון ליבוב. אלון איש ניהול בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ומדעי המדינה, בעל ניסיון של שנים בתחום הבנייה והשיפוצים, מגיע ממשפחה שחיה ונושמת את עולם הבנייה. בעבר ניהל מרכז הכשרות ולמידה בתחום הבנייה ומבין לעומק את המסע שעוברים ישראלים רבים בתוך תהליך שיפוץ.

"משפצים" תנו למי שהתמחה בניהול ויצירת תהליכים בענף הבנייה להיות "הראש הגדול" מאחורי השיפוץ ולנהל עבורכם את כל מכלול הפעולות שנדרשות כדי שתוכלו להנות מבית מעוצב, מחודש ותקין בלי בלגן, בלי לתמרן בין בעלי מקצוע ובלי הוצאות מיותרות.

לא תרגישו שהיינו בבית.דילוג לתוכן