אינסטלציה

עבודות אינסטלציה – בלי בלגן, בלי הוצאות מיותרות

לעבודות אינסטלציה רק Kamila Pro
כמה בדיחות אתם מכירים על אינסטלטורים? גם אנחנו שמענו את הכל, אבל ידענו היטב לקרוא בין השורות ולהבין שהגיע הזמן לשנות את המצב. אינסטלטור יכול להיות איש מקצוע מיומן, בעל ניסיון, שמבין את האתגרים והשאלות של הלקוחות ויודע לבצע את העבודה באחריות, בלב שלם ובהגינות מלאה. אלו הדברים שאנחנו ב-Kamila Pro דורשים מהאינסטלטורים שאנחנו מעסיקים.

עם Kamila Pro תוכלו לבצע את כל עבודות האינסטלציה בבית ולשמור על ראש שקט. אנחנו מנהלים, מפקחים ודואגים לביצוע הפרויקטים הקשורים לאינסטלציה בבית, על ידי אנשי המקצוע המנוסים, האחראיים והאמינים שאנחנו בוחרים בפינצטה.
עבודות אינסטלציה כוללות את התקנת הצנרת לפי תו תקן ובסטנדרטים הכי מתקדמים, עבודות אינסטלציה לשינויים ועדכונים במהלך שיפוץ, תיקונים ושינויים כחלק מהתקנת מטבח חדש או שיפוץ כללי ועוד. כל העבודות נעשות לאחר פגישת ייעוץ שמאפשרת לנו לבחון מה צריך לעשות ולשדך לכם את איש המקצוע הנכון.

רוצים לשפץ?

השאירו לנו פרטים נחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ באחד מ - 4 אולמות התצוגה שלנו להשבחת ערך הבית

נשמח שתשתפו אותנו על מה חשבתם...

עבודות אינסטלציה מקצועיות – ללא פשרות

עבודות האינסטלציה שאנחנו מציעים מבוצעות על ידי אנשי מקצוע שנבחרו על ידינו בקפידה. אנחנו לא רק דואגים לבחירת האינסטלטור אלא מלווים את כל הפרויקט, משלב התכנון וקביעת לוח הזמנים ועד לרכישת הציוד והבאתו לדירה, טיפול בכל ההכנות לעבודת האינסטלציה וביצוע העבודה עצמה.
כחלק מהעבודה שלנו אנחנו מנהלים את הפרויקט עבור הלקוח, תוך שמירה על הקו האדום של התקציב, ניהול לוחות זמנים, ניהול צוות העובדים בשטח, פיקוח על איכות העבודה וכל מה שצריך כדי להחזיר לכם את הבית עם צנרת מחודשת או חדשה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אינסטלציה – רק עם Kamila Pro ואלו הסיבות:

אנחנו לא משחקים ב"ראש קטן" אלא דואגים לניהול כל הפרויקט, לפיקוח ושמירה על לוחות זמנים, תקציב וניקיון הדירה.

כל עבודה מתחילה בבדיקה, תכנון מוקפד וייעוץ מקצועי כדי שתדעו בדיוק לאן אתם הולכים.

אנחנו דואגים לקשר עם האינסטלטורים שלנו, לניהול הצוות בשטח ולביצוע העבודה על הצד המקצועי ביותר. ומה אתם עושים? נחים.

אנחנו בקשר עם ספקים של חלקי אינסטלציה ודואגים לכל הציוד הדרוש כדי לבצע את העבודה במהירות וביעילות.

אנחנו דואגים להחזיר לכם את החלל נקי, מסודר ומאורגן, בלי "שאריות" בשטח.

אנחנו מעניקים שירות איכותי, אמין ואישי כדי שאתם תתקדמו בראש שקט.

השיטה של קמילה Pro חוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם לשלוט על תקציב השיפוץ.

אם אתם חולמים על מטבח משופץ וחדש, תנו לנו להגשים עבורכם את החלום.
עם השיטה המהפכנית של  Pro תצאו למסע שיפוץ מטבח בחוויה אחרת לגמרי. אנחנו בשליטה.

לקוחות ממליצים

שלמה ברקוביץ
קרא עוד
לכבוד, סתר אדריכלים, הנדון: אלון ליבוב חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הומ מייד" על מנת לבצע עבודות גמר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life style complex Budapest ובכללם: complex Budapest complex Budapest
עדי
קרא עוד
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאותם אני רוצה איתי בדרך להגשמת החלום. מהרגע הראשון הם שידרו יושרה, אמינות, מקצועיות והגינות. תכננו, חשבנו, ביצענו, יצרנו והגשמנו. חברת "סוגרים הכל לדירה" בניהולם של אלון ודרור יחד עם יולי המעצבת ומלבישת הבתים, היא חברה בה תחת קורת גג אחת ניתן כל המענה הנדרש לשיפוץ כולל של הדירה. יש אבא אחד לכל התהליך.
טלי מאור
קרא עוד
בתודה ובהערכה גדולה אנו רוצות להודות לך על התנדבותך למען צעירות המתגוררות במערך ה"דיורית", עמותת אותות. מרגש לראות כיצד פינית שבוע עבודה שלם, עבדת משעות הבוקר עד שעות הערב, למען הצעירות. "דיורית" הינו פרויקט חדשני המעניק מענה לצורך הקיים בדיור, ליווי ותמיכה לצעירות חסרות עורף משפחתי. המודל פותח על ידי עמותת "אותות"
גילה
קרא עוד
תודה לכם על ביצוע עבודה הבנייה ושיקום המרפסת. העבודה התקדמה בקצב שנקבע והסתיימה כפי שסוכם. הביצוע היה ע"פ תוכנית הבנייה. עזרתם מאוד בקבלת החלטות לפתרון בעיות שהתגלו תוך כדי העבודה. לא חיפשתם לחסוך בחומרים וגם בדברים שלמרות שלא סוכמו מראש. העובדים שלכם מקצועיים ומבינים בתחום. אשתי ואני שמחים על כך שהחלטנו
אבי לוי
קרא עוד
חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ" שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הום מייד" על מנת לבצע עבודות גנר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life complex Budapest ובכללם: ביצוע עבודת גמר עבור 97' דירות ברמת גימור גבוהה תוך שימוש במגוון רחב של חומרים. עבודת גמר במועדון ספא בין 1,000
הקודם
הבא
דילוג לתוכן