עבודות גבס

עבודות גבס שיוצאות מהקופסה

עבודות גבס מקצועיות זה Kamila Pro
עבודות גבס זה שם קוד לאפשרויות רבות כל כך שאפשר לבנות בתוך הבית. בין אם מדובר בחלוקת חללים בדרך חדשה, בניית מערכות אחסון בילד-אין, נישות, פתרונות מידוף או מחצות, אין גבול למה שאפשר לעשות עם חומר הגמר הורסטילי הזה.

עם Kamila Pro תוכלו לעצב מחדש את הבית ולהנות מעבודות גבס איכותיות, תוך הקפדה על הסטנדרטים הכי גבוהים בתוך תהליך העבודה. מה שנראה בהתחלה כמו בלגן אחד גדול, הופך באמצעות העבודה איתנו לתהליך הרבה יותר רגוע וזורם. אנחנו פשוט דואגים להכל, בזכות השיטה המהפכנית שפיתחנו.
מה זה אומר? שאנחנו מתכננים, יוצרים את התשתית ובונים עבורכם את עבודות הגבס בבית והרבה יותר מכך, ואתם? אתם יכולים לסמוך עלינו ועל אנשי המקצוע המעולים שבחרנו עבורכם.

רוצים לשפץ?

השאירו לנו פרטים נחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ באחד מ - 4 אולמות התצוגה שלנו להשבחת ערך הבית

נשמח שתשתפו אותנו על מה חשבתם...

מה כוללות עבודות הגבס?

כשמדובר בביצוע עבודות גבס התוצאה הסופית אולי נראית כמו דף חלק להתחיל לעצב מחדש את הבית, אבל הדרך לשם כרוכה בכמה פעולות שכל קבלן גבס אמור להכיר.
הצוות שלנו מגיע ודואג למדידות, הזמנת החומרים לבית ותחילת העבודה שכוללת התקנת ניצבים ומסלולים ליצירת הקונסטרוקציה, חיבור לוחות גבס, התקנת בידוד בין לוחות גבס אם יש צורך בכך ולאחר מכן גימורים עם עבודות שפכטל וצבע.
מאחורי תוצאה מוצלחת כמו זו שהעובדים המקצועיים שלנו מספקים, יש הרבה תכנון, ידע מקצועי, הקפדה על בטיחות וטכניקות עבודה מתקדמות ואחראיות ובחירה נכונה של חומרי הבסיס והגמר ליצירת הקונסטרוקציה והעיצוב הסופי.

למה Kamila Pro היא הבחירה הנכונה לעבודות גבס בבית?

אנחנו מבצעים את כל תהליך התקנת עבודות הגבס – משלב התכנון דרך המדידות, הזמנת החומרים, עבודה מול ספקים ובעלי מקצוע משיקים, הנעת צוות העובדים בשטח וניהול מלא של הפרויקט, עד לסיום המוצלח שלו.

אי אפשר לפספס את הניסיון המקצועי שלנו – שמתבטא גם בשירות אישי ובייעוץ זמין ומכל הלב שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו.

כל העבודות שאנחנו מציעים מלוות בייעוץ של מעצבת פנים או מומחית הום סטיילינג מטעמנו לבחירתכם ובנוסף לעבודה עצמה, שתוכל לייעץ לכם לגבי עיצוב החללים בבית וליצור את התוכנית שאיתה נוכל לצאת לדרך.

קשרים עם ספקים ובעלי מקצוע נוספים שיש בהם צורך במהלך עבודות גבס, בהתאם לסוג הפרויקט.

פשוט תורידו לעצמכם את הבלגן מהראש כי אנחנו מנהלים עבורכם את כל הפרויקט, העבודה מול בעלי המקצוע, ניהול העובדים ותמרון התקציב, עד לסוף העבודה.

אנחנו חוסכים לכם את זמן ההתרוצצויות, הטלפונים, השאלות והבירורים. תשאירו את זה לנו. 

משאירים לכם בית נקי ומסודר, עד הפרט האחרון.

אם אתם חולמים על נישה חדשה בסלון או מערכת אחסון מעוצבת מגבס, אנחנו כאן בשבילכם. עם צוות אנשי מקצוע מיומן המומחה בעבודות גבס, אנחנו מתחייבים לתוצאה הסופית המעוצבת, האסתטית והפרקטית ביותר.

לקוחות ממליצים

שלמה ברקוביץ
קרא עוד
לכבוד, סתר אדריכלים, הנדון: אלון ליבוב חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הומ מייד" על מנת לבצע עבודות גמר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life style complex Budapest ובכללם: complex Budapest complex Budapest
עדי
קרא עוד
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאותם אני רוצה איתי בדרך להגשמת החלום. מהרגע הראשון הם שידרו יושרה, אמינות, מקצועיות והגינות. תכננו, חשבנו, ביצענו, יצרנו והגשמנו. חברת "סוגרים הכל לדירה" בניהולם של אלון ודרור יחד עם יולי המעצבת ומלבישת הבתים, היא חברה בה תחת קורת גג אחת ניתן כל המענה הנדרש לשיפוץ כולל של הדירה. יש אבא אחד לכל התהליך.
טלי מאור
קרא עוד
בתודה ובהערכה גדולה אנו רוצות להודות לך על התנדבותך למען צעירות המתגוררות במערך ה"דיורית", עמותת אותות. מרגש לראות כיצד פינית שבוע עבודה שלם, עבדת משעות הבוקר עד שעות הערב, למען הצעירות. "דיורית" הינו פרויקט חדשני המעניק מענה לצורך הקיים בדיור, ליווי ותמיכה לצעירות חסרות עורף משפחתי. המודל פותח על ידי עמותת "אותות"
גילה
קרא עוד
תודה לכם על ביצוע עבודה הבנייה ושיקום המרפסת. העבודה התקדמה בקצב שנקבע והסתיימה כפי שסוכם. הביצוע היה ע"פ תוכנית הבנייה. עזרתם מאוד בקבלת החלטות לפתרון בעיות שהתגלו תוך כדי העבודה. לא חיפשתם לחסוך בחומרים וגם בדברים שלמרות שלא סוכמו מראש. העובדים שלכם מקצועיים ומבינים בתחום. אשתי ואני שמחים על כך שהחלטנו
אבי לוי
קרא עוד
חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ" שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הום מייד" על מנת לבצע עבודות גנר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life complex Budapest ובכללם: ביצוע עבודת גמר עבור 97' דירות ברמת גימור גבוהה תוך שימוש במגוון רחב של חומרים. עבודת גמר במועדון ספא בין 1,000
הקודם
הבא
דילוג לתוכן