חשמל

עבודות חשמל עם Kamila Pro – שיא האחריות, שיא המקצועית

עבודות חשמל בסטנדרט הגבוה ביותר – בלי פשרות
עבודות חשמל דורשות אחריות ומקצועיות, אי אפשר לזלזל בזה. ובכל זאת, אנחנו שומעים מהלקוחות שלנו סיפורי עבר די גרועים על חשמלאים לא מוסמכים שפגשו בדרך. אצלנו ב-Kamila Pro כל הדאגות האלו פשוט נעלמות, מומחי החשמל שלנו נבחרים בפינצטה כדי לספק ללקוחותינו עבודות חשמל מקצועיות, באחריות שאין מאחוריה שום פשרות.

החשמלאים המוסמכים שלנו מבצעים את כל עבודות החשמל כחלק משיפוץ כללי, שיפוץ חלקי, הכנת תשתית להתקנת מטבח חדש וגם במסגרת פרויקטים ספציפיים – בתיאום אישי מול כל לקוח.
למרות שמדובר בעבודות החשמל הנפוצות, משינוי או התקנת נקודות חשמל חדשות, התקנת גופי תאורה, החלפה או הזזה של לוחות החשמל ועבודות חשמל נוספות, אנחנו לוקחים את כל זה צעד אחד קדימה. אנחנו מנהלים עבורכם את כל העבודה – מהשיח עם בעלי המקצוע, דרך הזמנת הציוד הדרוש ועד לפיקוח על ביצוע העבודה.

רוצים לשפץ?

השאירו לנו פרטים נחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ באחד מ - 4 אולמות התצוגה שלנו להשבחת ערך הבית

נשמח שתשתפו אותנו על מה חשבתם...

עבודות חשמל בראש שקט

הגישה המהפכנית של Kamila Pro מסתמכת על העובדה הפשוטה – בעלי מקצוע בישראל אוחזים לא פעם בשם רע. אנחנו רוצים לתקן את החוויה שלכם ולאפשר לכם להזמין עבודות חשמל בלי להרגיש שום חשש.
איך אנחנו עושים זאת? העבודה שלנו מתבצעת תוך ניהול הפרויקט כולו – מהתכנון דרך קבלת אישורים ועד לשיבוץ בעלי המקצוע האיכותיים ביותר. אנחנו מנהלים את לוח הזמנים שתואם מראש, דואגים לפיקוח על התקציב כדי שלא יהיו הוצאות מפתיעות ובעיקר – מתחייבים לעבודה מקצועית, אחראית ובטוחה.

לעבודות חשמל בוחרים רק ב-Kamila Pro ואלו הסיבות למה:

כל החשמלאים שאנחנו מעסיקים מוסמכים ונבחרים בקפידה, כדי שנדע שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

אתם לא צריכים לעשות כלום חוץ מלנוח ולתכנן את השיפוץ או העיצוב החדש בבית. אנחנו דואגים לכל התקשורת עם בעלי המקצוע, לפיקוח על העבודות ולביצוע בסטנדרט הגבוה ביותר.

אנחנו נמצאים בקשר ישיר עם ספקים לכל הציוד, החלקים והאביזרים הדרושים לפרויקט, בהתאם לסוג עבודות החשמל הדרושות בבית שלכם.

אנחנו מתחייבים לשמירה על לוחות זמנים ולהקפדה על עמידה בתקציב. ולא מתפשרים על זה.

אנחנו מעניקים שירות איכותי, אמין ואישי כדי שאתם תרגישו בידיים בטוחות.

השיטה של קמילה Pro חוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם לשלוט על תקציב השיפוץ.

עבודות חשמל הן לא משהו שצריך להתפשר לגביו. מאנשי המקצוע הטובים ביותר ועד לניהול הפרויקט בראש שקט, אנחנו ב-Kamila Pro מתחייבים לתכנון, ניהול וביצוע עבודות חשמל בסטנדרט השירות הגבוה ביותר, עם פיקוח מקצועי של המנהלים המנוסים שלנו לאורך כל הדרך.

לקוחות ממליצים

שלמה ברקוביץ
קרא עוד
לכבוד, סתר אדריכלים, הנדון: אלון ליבוב חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הומ מייד" על מנת לבצע עבודות גמר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life style complex Budapest ובכללם: complex Budapest complex Budapest
עדי
קרא עוד
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאותם אני רוצה איתי בדרך להגשמת החלום. מהרגע הראשון הם שידרו יושרה, אמינות, מקצועיות והגינות. תכננו, חשבנו, ביצענו, יצרנו והגשמנו. חברת "סוגרים הכל לדירה" בניהולם של אלון ודרור יחד עם יולי המעצבת ומלבישת הבתים, היא חברה בה תחת קורת גג אחת ניתן כל המענה הנדרש לשיפוץ כולל של הדירה. יש אבא אחד לכל התהליך.
טלי מאור
קרא עוד
בתודה ובהערכה גדולה אנו רוצות להודות לך על התנדבותך למען צעירות המתגוררות במערך ה"דיורית", עמותת אותות. מרגש לראות כיצד פינית שבוע עבודה שלם, עבדת משעות הבוקר עד שעות הערב, למען הצעירות. "דיורית" הינו פרויקט חדשני המעניק מענה לצורך הקיים בדיור, ליווי ותמיכה לצעירות חסרות עורף משפחתי. המודל פותח על ידי עמותת "אותות"
גילה
קרא עוד
תודה לכם על ביצוע עבודה הבנייה ושיקום המרפסת. העבודה התקדמה בקצב שנקבע והסתיימה כפי שסוכם. הביצוע היה ע"פ תוכנית הבנייה. עזרתם מאוד בקבלת החלטות לפתרון בעיות שהתגלו תוך כדי העבודה. לא חיפשתם לחסוך בחומרים וגם בדברים שלמרות שלא סוכמו מראש. העובדים שלכם מקצועיים ומבינים בתחום. אשתי ואני שמחים על כך שהחלטנו
אבי לוי
קרא עוד
חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ" שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הום מייד" על מנת לבצע עבודות גנר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life complex Budapest ובכללם: ביצוע עבודת גמר עבור 97' דירות ברמת גימור גבוהה תוך שימוש במגוון רחב של חומרים. עבודת גמר במועדון ספא בין 1,000
הקודם
הבא
דילוג לתוכן