ניקיון דירה

לא משאירים שום דבר מאחור - נקיון דירה מלא

בלי להשאיר לכלוך מאחור – ניקיון דירה עם Kamila Pro
אחד הדברים שהכי מדאיגים וגורמים לבלגן ואכזבה בכל מה שקשור לשיפוץ בבית הוא הלכלוך שבא איתו. האריזות, האבק, שאריות חומרי הגמר, האשפה, הקרטונים ושאר הדברים שפשוט הורסים את החוויה של להיכנס לבית חדש ומעוצב.
אנחנו הבנו כבר מזמן שניקיון הוא לגמרי חלק מהעבודה שלנו.

השיטה ההוליסטית שפיתחנו לשיפוץ בבית, כוללת בין היתר שירותי ניקיון מקצועיים וזמינים ללקוחותינו אחרי כל פרויקט שיפוץ כללי או חלקי או כל עבודה אחרת בבית. את הניקיון מבצעים בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים שאנחנו בחרנו בעצמנו שנכנסים לבית, מסתערים על המשימה ומשאירים אותו נקי ומצוחצח.

רוצים לשפץ?

השאירו לנו פרטים נחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ באחד מ - 4 אולמות התצוגה שלנו להשבחת ערך הבית

נשמח שתשתפו אותנו על מה חשבתם...

ניקיון דירה לאחר שיפוץ – עד גרגר האבק האחרון

צוות הניקיון המשובח של Kamila Pro כבר ראה הכל ולא מפחד גם מהלכלוך הקשה ביותר. אנחנו מסתערים על הבלגן, מפנים את הלכלוך מהשטח, דואגים לקרצוף הרצפות, ניקוי אבק, פינוי אשפה, ניקוי משטחים והפיכת הבית לחלל מעוצב שכיף להיכנס אליו אחרי כל כך הרבה שבועות של המתנה לסיום השיפוץ.
המנקים של Kamila Pro דואגים לניקוי מקצועי עם חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, שאינם מזהמים או משאירים סימנים בחלל. אנחנו נעזרים במכשור מקצועי כדי לשמור על סטנדרט ניקיון גבוה ולייעל את התהליך.

מדוע לא כדאי לוותר על שירות ניקיון דירה של Kamila Pro?

כי זה הדובדבן שעל הקצפת. אנחנו מספקים לכם את הפתרון ההוליסטי המלא לשיפוץ וחידוש הבית, עם ניהול פרויקטים מלא ואחריות שלנו על כל שלבי התהליך – כולל הניקיון.

כי סטנדרט של איכות והקפדה על הפרטים הקטנים הם חלק מהיומיום שלנו ואנחנו לא מתפשרים גם על הטאץ' הסופי של ניקיון הדירה אחרי השיפוץ.

כי אנחנו חוסכים לכם את השיחה עם צוותי הניקיון ודואגים בעצמנו לכל התקשורת איתם, לניהול לוחות הזמנים ולתמרון בין כל העוסקים במלאכה.

אנחנו חוסכים לכם זמן, כסף וכאבי ראש באמצעות תהליך שכולל את הכל – הניקיון, פינוי האשפה, הקרצוף האחרון ולא שוכחים להעביר את האצבע כדי לוודא שלא נשאר שום דבר.

השיטה של קמילה Pro חוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם לשלוט על תקציב השיפוץ.

כדי שתוכלו להנות מתחושה נעימה ואסתטית גם אחרי שיפוץ ארוך, בחרו ב-Kamila Pro. שירותי ניקיון דירה מקצועיים, אמינים ומוקפדים שהם חלק ממערך הוליסטי שלם שנועד להגשים לכם חלומות על בית מעוצב, חדש ונקי במינימום התעסקות.

לקוחות ממליצים

שלמה ברקוביץ
קרא עוד
לכבוד, סתר אדריכלים, הנדון: אלון ליבוב חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הומ מייד" על מנת לבצע עבודות גמר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life style complex Budapest ובכללם: complex Budapest complex Budapest
עדי
קרא עוד
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאותם אני רוצה איתי בדרך להגשמת החלום. מהרגע הראשון הם שידרו יושרה, אמינות, מקצועיות והגינות. תכננו, חשבנו, ביצענו, יצרנו והגשמנו. חברת "סוגרים הכל לדירה" בניהולם של אלון ודרור יחד עם יולי המעצבת ומלבישת הבתים, היא חברה בה תחת קורת גג אחת ניתן כל המענה הנדרש לשיפוץ כולל של הדירה. יש אבא אחד לכל התהליך.
טלי מאור
קרא עוד
בתודה ובהערכה גדולה אנו רוצות להודות לך על התנדבותך למען צעירות המתגוררות במערך ה"דיורית", עמותת אותות. מרגש לראות כיצד פינית שבוע עבודה שלם, עבדת משעות הבוקר עד שעות הערב, למען הצעירות. "דיורית" הינו פרויקט חדשני המעניק מענה לצורך הקיים בדיור, ליווי ותמיכה לצעירות חסרות עורף משפחתי. המודל פותח על ידי עמותת "אותות"
גילה
קרא עוד
תודה לכם על ביצוע עבודה הבנייה ושיקום המרפסת. העבודה התקדמה בקצב שנקבע והסתיימה כפי שסוכם. הביצוע היה ע"פ תוכנית הבנייה. עזרתם מאוד בקבלת החלטות לפתרון בעיות שהתגלו תוך כדי העבודה. לא חיפשתם לחסוך בחומרים וגם בדברים שלמרות שלא סוכמו מראש. העובדים שלכם מקצועיים ומבינים בתחום. אשתי ואני שמחים על כך שהחלטנו
אבי לוי
קרא עוד
חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ" שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הום מייד" על מנת לבצע עבודות גנר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life complex Budapest ובכללם: ביצוע עבודת גמר עבור 97' דירות ברמת גימור גבוהה תוך שימוש במגוון רחב של חומרים. עבודת גמר במועדון ספא בין 1,000
הקודם
הבא
דילוג לתוכן