עבודות צבע

הצבעים הטובים בארץ צובעים לכם את הבית

עבודות צבע – בלי למרוח אתכם
עבודות צבע לא מסתכמות בלקחת פחית, לפתוח ולהתחיל למרוח. דרושים אחריות, הקפדה על הפרטים הקטנים, דיוק, ניקיון, ניסיון וידע מקצועי. אנחנו ב-Kamila Pro משלבים את כל אלו לעבודות צבע מקצועיות בלי פשרות, שמאפשרות לכם לקחת צעד אחורה ולחכות ל"וואו" שיבוא בסוף.
עם Kamila Pro תוכלו לשמור על ראש שקט בזמן שצוות הצבעים שלנו, שכל אחד מהם נבחר בפינצטה, מגיע עד לבית שלכם עם הצבעים האיכותיים ביותר ודואג להכנה, לתיקוני טיח ולצביעה מקצועית של חללי הבית.

אנחנו לא מסתפקים רק בלשלוח את אנשי המקצוע שלנו, אלא מנהלים את הפרויקט, מפקחים על תהליך העבודה, מנהלים את לוח הזמנים בהתאם לציפיות ודואגים שהתקציב לא יתפזר. התוצאה: עבודות צבע איכותיות, מוקפדות ועמידות – במינימום זמן ומאמץ מצדכם.

רוצים לשפץ?

השאירו לנו פרטים נחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ באחד מ - 4 אולמות התצוגה שלנו להשבחת ערך הבית

נשמח שתשתפו אותנו על מה חשבתם...

מה כוללות עבודות צבע עם Kamila Pro?

עבודות הצבע שלנו כוללות פינוי החלל והכנת הקירות לקראת הצביעה. אנחנו דואגים לכיסוי הריצוף כדי למנוע כתמים, טיפול בחורים וטיוח ולאחר מכן מתחילים לצבוע.
הצבעים המקצועיים שלנו נכנסים לפעולה. הם דואגים להבאת הצבע האיכותי עד הבית ולהזמנת כל הציוד הדרוש לצביעה. כשהכל מוכן, אנחנו צובעים את הקירות, דואגים לוודא שהכל נקי ונראה חדש ומנקים את החלל אחרי הצביעה.
אנחנו משתמשים בצבעים רחיצים, המאפשרים לכם לשמור על מראה הקירות האסתטי והנקי במשך זמן רב. כל מה שנשאר לכם הוא להיכנס הביתה ולהנות מבית שמרגיש הכי חדש.

קיר שחור – קיר דקורטיבי מיוחד לטלוויזיה רמה הכי גבוהה שיש

למה לצבוע דווקא איתנו?

אנחנו מומחים בעבודות צבע ובעלי ניסיון של שנים בעולם הבנייה והשיפוצים, ניסיון שעוזר לנו לבחור את הצבעים ובעלי המקצוע הטובים ביותר בארץ, שעובדים אצלנו באופן קבוע.

כל פרויקט צביעה מתחיל בהכרות אישית אתכם, עם הצרכים והדרישות בחלל ועם העדפות הצבע שלכם. אנחנו מספקים שירות אישי, קשוב וזמין לכל שאלה והתלבטות.

כחלק מהצוות שלנו פועלת גם מעצבת פנים שיכולה לסייע בייעוץ לגבי צבעים וטקסטורות הקירות ולתת לכם שירות כולל, בהתאם לצורך ובתוספת לעבודות הצבע.

אנחנו דואגים להזמנת הצבעים והציוד הדרוש ולהגעתו בשלום לדירה שלכם.

אנחנו דואגים לניקיון החלל לאחר הצביעה ומחזירים לכם אותו עם קירות חדשים ותחושה נעימה ונקייה.

אנחנו פשוט מנהלים עבורכם את כל הפרויקט, כדי שאתם תוכלו להמשיך בחייכם בתחושת רוגע ושקט נפשי.

השיטה של קמילה Pro חוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם לשלוט על תקציב השיפוץ.

קיר אפור 3 שכבות שפכטל אמריאקי ברמה הכי גבוהה שיש

עבודות צבע איכותיות, מקצועיות וברמה הגבוהה ביותר תמצאו רק אצלנו
ב-Kamila Pro. בזכות גישה חדשה ומהפכנית לשיפוצים ועבודות בנייה, אנחנו מעניקים לכם שירות שלא תמצאו אצל אף בעל מקצוע אחר.

לקוחות ממליצים

שלמה ברקוביץ
קרא עוד
לכבוד, סתר אדריכלים, הנדון: אלון ליבוב חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הומ מייד" על מנת לבצע עבודות גמר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life style complex Budapest ובכללם: complex Budapest complex Budapest
עדי
קרא עוד
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאותם אני רוצה איתי בדרך להגשמת החלום. מהרגע הראשון הם שידרו יושרה, אמינות, מקצועיות והגינות. תכננו, חשבנו, ביצענו, יצרנו והגשמנו. חברת "סוגרים הכל לדירה" בניהולם של אלון ודרור יחד עם יולי המעצבת ומלבישת הבתים, היא חברה בה תחת קורת גג אחת ניתן כל המענה הנדרש לשיפוץ כולל של הדירה. יש אבא אחד לכל התהליך.
טלי מאור
קרא עוד
בתודה ובהערכה גדולה אנו רוצות להודות לך על התנדבותך למען צעירות המתגוררות במערך ה"דיורית", עמותת אותות. מרגש לראות כיצד פינית שבוע עבודה שלם, עבדת משעות הבוקר עד שעות הערב, למען הצעירות. "דיורית" הינו פרויקט חדשני המעניק מענה לצורך הקיים בדיור, ליווי ותמיכה לצעירות חסרות עורף משפחתי. המודל פותח על ידי עמותת "אותות"
גילה
קרא עוד
תודה לכם על ביצוע עבודה הבנייה ושיקום המרפסת. העבודה התקדמה בקצב שנקבע והסתיימה כפי שסוכם. הביצוע היה ע"פ תוכנית הבנייה. עזרתם מאוד בקבלת החלטות לפתרון בעיות שהתגלו תוך כדי העבודה. לא חיפשתם לחסוך בחומרים וגם בדברים שלמרות שלא סוכמו מראש. העובדים שלכם מקצועיים ומבינים בתחום. אשתי ואני שמחים על כך שהחלטנו
אבי לוי
קרא עוד
חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ" שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הום מייד" על מנת לבצע עבודות גנר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life complex Budapest ובכללם: ביצוע עבודת גמר עבור 97' דירות ברמת גימור גבוהה תוך שימוש במגוון רחב של חומרים. עבודת גמר במועדון ספא בין 1,000
הקודם
הבא
דילוג לתוכן