ריצוף

ריצוף דירה מקצועי – במינימום מאמץ

על קרקע יציבה ומעוצבת – ריצוף דירה עם Kamila Pro
הריצוף הוא הבסיס, תרתי משמע, לעיצוב של הבית. את המרצפות הישנות של פעם מחליפות היום מגוון אפשרויות מעוצבות, מבטון ועד קרמיקה, מאבן טבעית ועד לפרקט. אבל אחרי בחירת הסטייל, הצבעים וחומרי הגמר, חשוב לבחור באנשי המקצוע הנכונים לעבודה, כאלו שישאירו אתכם עם רצפה מעוצבת ואסתטית, עמידה ומיושרת לפי כל החלומות שלכם.

אנחנו ב-Kamilla Pro מציגים בפניכם מהפכת שיפוץ אמיתית – עם צוותים מקצועיים עם ניסיון של שנים שמגיעים אליכם עד הבית, בלי התעסקות מצדכם, ומרצפים את הדירה. הנוסחה שלנו אומרת שללקוחות שלנו מגיע שקט נפשי לכן אנחנו דואגים להכל – מייעוץ וליווי מקצועי בבחירת הריצוף ושאר חומרי הגמר ועד לריצוף מקצועי עם אחריות.

רוצים לשפץ?

השאירו לנו פרטים נחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ באחד מ - 4 אולמות התצוגה שלנו להשבחת ערך הבית

נשמח שתשתפו אותנו על מה חשבתם...

מה כולל ריצוף דירה?

בשלב הראשון מנהלי הפרויקטים שלנו מגיעים אליכם כדי לבחון את מצב הריצוף הקיים ולהעריך את התקנת הריצוף החדש. אנחנו מייעצים לכם, אם יש צורך, בבחירת סוג הריצוף המתאים. באפשרותכם להיעזר במעצבת הפנים שלנו, שתוכל ללוות אתכם בתהליך הבחירה.
בהמשך אנחנו מודדים את השטח ועובדים מול הספקים לקבל את הריצוף שנבחר. אנחנו מפנים את השטח, מפרקים את הריצוף הקיים ומכינים את השטח להתקנת הריצוף החדש, בהתאם לסוג הריצוף.
הרצפים המיומנים שלנו, בפיקוח של מנהל הפרויקטים בשטח, ידאגו לרצף את החללים בדירה לפי הסטנדרטים הגבוהים של Kamilla Pro ולא נשכח להביא צוות ניקיון שיבטיח שכשתראו את הריצוף החדש, תוכלו פשוט להיכנס הביתה.

למה לבחור בנו לריצוף הדירה שלכם?

ריצוף דירה על ידי אנשי מקצוע מיומנים, אמינים ועם ניסיון רב.

ליווי בכל שלבי התהליך – מעזרה בבחירת ריצוף ועד לניקוי שאחרי.

ייעוץ של צוות מקצועי הכולל מעצבת פנים, מומחי בנייה ושיפוצים, מודדים, מומחים לתכנון ומומחים נוספים לביצוע הריצוף ועבודות נוספות בהצלחה.

אחריות מלאה על ביצוע הפרויקט, כולל ניהול לוח זמנים, תמרון בין אנשי המקצוע וניהול התקציב.

חסכון בזמן ובכסף – כשהכל נעשה בניהול מלא של חברה אחת, בלי להתמודד עם אנשי מקצוע, לוחות זמנים משתנים והוצאות לא מתוכננות.

השיטה של קמילה Pro חוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם לשלוט על תקציב השיפוץ.

לריצוף דירה לוקחים רק את הטובים ביותר. אנחנו ב-Kamila Pro מציגים בפניכם את השילוב המושלם בין שירות מקצועי איכותי, עבודה מוקפדת ומפוקחת עד הפרט האחרון וניהול פרויקט מלא על ידי צוות עם ניסיון של שנים ומאות פרויקטים מוצלחים מאחוריו. הריצוף עלינו, גם השקט הנפשי שלכם.

לקוחות ממליצים

שלמה ברקוביץ
קרא עוד
לכבוד, סתר אדריכלים, הנדון: אלון ליבוב חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הומ מייד" על מנת לבצע עבודות גמר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life style complex Budapest ובכללם: complex Budapest complex Budapest
עדי
קרא עוד
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאותם אני רוצה איתי בדרך להגשמת החלום. מהרגע הראשון הם שידרו יושרה, אמינות, מקצועיות והגינות. תכננו, חשבנו, ביצענו, יצרנו והגשמנו. חברת "סוגרים הכל לדירה" בניהולם של אלון ודרור יחד עם יולי המעצבת ומלבישת הבתים, היא חברה בה תחת קורת גג אחת ניתן כל המענה הנדרש לשיפוץ כולל של הדירה. יש אבא אחד לכל התהליך.
טלי מאור
קרא עוד
בתודה ובהערכה גדולה אנו רוצות להודות לך על התנדבותך למען צעירות המתגוררות במערך ה"דיורית", עמותת אותות. מרגש לראות כיצד פינית שבוע עבודה שלם, עבדת משעות הבוקר עד שעות הערב, למען הצעירות. "דיורית" הינו פרויקט חדשני המעניק מענה לצורך הקיים בדיור, ליווי ותמיכה לצעירות חסרות עורף משפחתי. המודל פותח על ידי עמותת "אותות"
גילה
קרא עוד
תודה לכם על ביצוע עבודה הבנייה ושיקום המרפסת. העבודה התקדמה בקצב שנקבע והסתיימה כפי שסוכם. הביצוע היה ע"פ תוכנית הבנייה. עזרתם מאוד בקבלת החלטות לפתרון בעיות שהתגלו תוך כדי העבודה. לא חיפשתם לחסוך בחומרים וגם בדברים שלמרות שלא סוכמו מראש. העובדים שלכם מקצועיים ומבינים בתחום. אשתי ואני שמחים על כך שהחלטנו
אבי לוי
קרא עוד
חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ" שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הום מייד" על מנת לבצע עבודות גנר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life complex Budapest ובכללם: ביצוע עבודת גמר עבור 97' דירות ברמת גימור גבוהה תוך שימוש במגוון רחב של חומרים. עבודת גמר במועדון ספא בין 1,000
הקודם
הבא
דילוג לתוכן