שיפוץ כל הבית

משפצים בשבילכם את כל הבית – בלי בלגן ובלי עיכובים

מהי המילה הראשונה שעולה לכם לראש כשאנחנו זורקים לעברכם "שיפוץ כללי בכל הבית"? תנו לנו לנחש: בלגן. בלגן בראש, בלגן בתקציב, בלגן בתמרון הבלתי נגמר בין בעלי המקצוע השונים, בלגן תכלס, בבית.

אנחנו ב- Kamila Pro הבנו שחייבים לאפשר ללקוחות שלנו לעשות את זה אחרת. יצרנו גישה מהפכנית ופורצת דרך שבאמצעותה אנחנו מסתכלים על כל חלקי השיפוץ שלכם כפרויקט כולל וסוגרים עבורכם את כל הקצוות.
שיפוץ כל הבית דרכנו היא חוויה מתקנת שחוסכת לכם זמן, כסף וכאבי ראש.

רוצים לשפץ?

השאירו לנו פרטים נחזור אליכם בהקדם לפגישת ייעוץ באחד מ - 4 אולמות התצוגה שלנו להשבחת ערך הבית

נשמח שתשתפו אותנו על מה חשבתם...

שיפוץ כל הבית – מהפירוק ועד הטאץ' של הסטיילינג

שיפוץ כל הבית מהפירוק
ועד הטאץ' של הסטיילינג

הגישה המיוחדת של Kamila Pro מאגדת עבורכם את כל בעלי המקצוע, מנהל פרויקט, מעצבת פנים ומומחית הום סטיילינג המלווים אתכם בתהליך ועושים את העבודה יחד כדי לאפשר שיפוץ של כל הבית בדיוק כמו שתוכנן.
הכל מתחיל בפגישה עם מעצבת הפנים שלנו, בעלת תואר שני וותק של למעלה מ-15 שנים בתחום. אחרי התכנון, הכנת הפרוגרמה וספר התפעול המלא אנחנו יכולים לצאת לדרך. במהלך תהליך התכנון אנחנו מודדים את הבית, יוצרים מפרט טכני, מכינים כתב כמויות, מקבלים מפרטים טכניים מהספקים הרלוונטיים ומכינים את הקרקע לעבודה עצמה.
מה מגיע אחר כך? הריסה, בנייה, אינסטלציה, פריסת ריצוף, ריצוף, מיזוג אוויר, התקנת מטבח – שיש, חשמל ואינסטלציה. תאורה, עבודות אלומיניום ודלתות פנים, ניקיון לפני מסירת דירה והטאץ' הסופי עם הום סטיילינג מטעמנו.

הגישה המיוחדת של Kamila Pro מאגדת עבורכם את כל בעלי המקצוע, מנהל פרויקט, מעצבת פנים ומומחית הום סטיילינג המלווים אתכם בתהליך ועושים את העבודה יחד כדי לאפשר שיפוץ של כל הבית בדיוק כמו שתוכנן.
הכל מתחיל בפגישה עם מעצבת הפנים שלנו, בעלת תואר שני וותק של למעלה מ-15 שנים בתחום. אחרי התכנון, הכנת הפרוגרמה וספר התפעול המלא אנחנו יכולים לצאת לדרך. 

במהלך תהליך התכנון אנחנו מודדים את הבית, יוצרים מפרט טכני, מכינים כתב כמויות, מקבלים מפרטים טכניים מהספקים הרלוונטיים ומכינים את הקרקע לעבודה עצמה.
מה מגיע אחר כך? הריסה, בנייה, אינסטלציה, פריסת ריצוף, ריצוף, מיזוג אוויר, התקנת מטבח – שיש, חשמל ואינסטלציה. תאורה, עבודות אלומיניום ודלתות פנים, ניקיון לפני מסירת דירה והטאץ' הסופי עם הום סטיילינג מטעמנו.

למה כדאי לבחור בשיטת Kamila Pro לשיפוץ כל הבית:

אנחנו מתייחסים לשיפוץ כפרויקט בנייה לכל דבר – עם מנהל פרויקטים מטעמנו, מעצבת פנים, מפקחים בשטח וצוות בעלי מקצוע שאנחנו בוחרים עבורכם. ואתם? יכולים לישון בראש שקט.

ניהול מקצועי של התקציב – אחד המוקשים בתהליך שיפוץ כל הבית באופן עצמאי הוא שליטה על התזרים של הפרויקט. המומחים שלנו עושים זאת עבורכם.

ייעוץ וליווי מקצועי – המתבסס על ידע של שנים. מאחורי Kamilla Pro אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים רבות ומאות פרויקטים מאחוריהם.

כל העבודה מול בעלי המקצוע – עלינו. בלי כאבי ראש, תמרוני לוחות זמנים ותירוצים. אנחנו דואגים שהכל יעבוד כמו גלגל משומן.

מעטפת שלמה מותאמת אישית לכל לקוח ולקוח.

חסכון כספי, חסכון בזמן, חסכון במאמץ ותוצאה מקצועית וטובה.

השיטה של קמילה Pro חוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם לשלוט על תקציב השיפוץ.

הזיזו הצידה את כל מה שחשבתם עד עכשיו על שיפוץ כל הבית ותתחילו לדמיין את התוצאה הסופית. יחד עם המומחים של Kamila Pro תוכלו לצאת לדרך עם השיפוץ ולעבור אותו בשלום, בלי בלגן, בלי עיכובים ובלי דאגות.

לקוחות ממליצים

שלמה ברקוביץ
קרא עוד
לכבוד, סתר אדריכלים, הנדון: אלון ליבוב חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הומ מייד" על מנת לבצע עבודות גמר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life style complex Budapest ובכללם: complex Budapest complex Budapest
עדי
קרא עוד
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאותם אני רוצה איתי בדרך להגשמת החלום. מהרגע הראשון הם שידרו יושרה, אמינות, מקצועיות והגינות. תכננו, חשבנו, ביצענו, יצרנו והגשמנו. חברת "סוגרים הכל לדירה" בניהולם של אלון ודרור יחד עם יולי המעצבת ומלבישת הבתים, היא חברה בה תחת קורת גג אחת ניתן כל המענה הנדרש לשיפוץ כולל של הדירה. יש אבא אחד לכל התהליך.
טלי מאור
קרא עוד
בתודה ובהערכה גדולה אנו רוצות להודות לך על התנדבותך למען צעירות המתגוררות במערך ה"דיורית", עמותת אותות. מרגש לראות כיצד פינית שבוע עבודה שלם, עבדת משעות הבוקר עד שעות הערב, למען הצעירות. "דיורית" הינו פרויקט חדשני המעניק מענה לצורך הקיים בדיור, ליווי ותמיכה לצעירות חסרות עורף משפחתי. המודל פותח על ידי עמותת "אותות"
גילה
קרא עוד
תודה לכם על ביצוע עבודה הבנייה ושיקום המרפסת. העבודה התקדמה בקצב שנקבע והסתיימה כפי שסוכם. הביצוע היה ע"פ תוכנית הבנייה. עזרתם מאוד בקבלת החלטות לפתרון בעיות שהתגלו תוך כדי העבודה. לא חיפשתם לחסוך בחומרים וגם בדברים שלמרות שלא סוכמו מראש. העובדים שלכם מקצועיים ומבינים בתחום. אשתי ואני שמחים על כך שהחלטנו
אבי לוי
קרא עוד
חברתנו "צוות שלמה ברקוביץ בע"מ" שכרה את שירותיו של אלון ליבוב וקבוצת "הום מייד" על מנת לבצע עבודות גנר בפרויקט או אוצ'ה ב-בודפשט. היקף הפרויקט: 14,500 מ"ר. שם הפרויקט CityHome life complex Budapest ובכללם: ביצוע עבודת גמר עבור 97' דירות ברמת גימור גבוהה תוך שימוש במגוון רחב של חומרים. עבודת גמר במועדון ספא בין 1,000
הקודם
הבא
דילוג לתוכן