ביצוע פרויקט שיפוץ תהליך העבודה המלא

איך אנחנו ב-Kamila Pro מבצעים שיפוץ?
תהליך העבודה שלנו מאגד ביחד מגוון רחב של פתרונות שיחד מספקים ללקוחות שלנו
חוויית שיפוץ הוליסטית ומלאה, בלי דאגות וכאבי ראש. 

מה חשוב שתדעו לפני שנצא יחד לשיפוץ?

 1. אנחנו מציעים פתרון הוליסטי שבו גורם אחד מקצועי מנהל את השיפוץ ואחראי לכל בעלי המקצוע. מנהל הפרויקט אינו מעורב רגשית ומתכלל את כל התהליך באופן המקצועי והאחראי ביותר. 
 2. אנחנו לא מתפשרים על מדידה מקצועית על ידי מודד מוסמך. מדידה מקצועית היא הבסיס למפת הדרכים של הפרויקט ובלעדיה לא נוכל לצאת לדרך. 
 3. כתב הכמויות והמפרט הטכני – זהו מוצר המפתח שלנו. אנחנו לא מסתמכים על כתב כמויות שנכתב על ידי הלקוחות או על ידי אנשי מקצוע שאנחנו לא מכירים. 
 4. כל תהליך מתחיל בחתימה על חוזה מסודר בו מופיעים כל תנאי העבודה, באופן בהיר וברור לשני הצדדים. זוהי עבורנו הבטחה שהשיפוץ יתנהל על הצד הטוב ביותר ללא חילוקי דעות לאורך כל התקופה בה אנחנו מעניקים לכם שירות. 
 5.  קביעת התקציב והכנת המימון לשיפוץ מראש הם א'-ב' של פרויקט מוצלח, ללא חריגות או הוצאות בלתי צפויות. 

תנו לנו לנצל את הידע, הניסיון והפתרונות החכמים שפיתחנו במהלך השנים כדי להוביל אתכם לשיפוץ מוצלח ולתוצאה איכותית ללא פשרות. באמצעות תהליך עבודה מסודר שבו לא מפספסים אף פרט, נגיע לשם ביחד. 

01.

פגישת הכרות, מדידות, תכנון ויצירת קונספט עיצוב:

 1. פגישת ההכרות שלנו מתבצעת באחד מתוך ארבעת אולמות התצוגה* הנפרשים מנתניה ועד קבוצת שילר, בהם תספגו השראה לבחירת הקונספט העיצובי. מטרת הפגישה הראשונית היא הכרות אתכם ועם צרכי השיפוץ שלכם, בניית קונספט עיצובי וקביעת מסגרת התקציב הראשונית לפרויקט. 

 2. לאחר הפגישה הראשונה, יישלח אליכם מודד מקצועי שידאג לביצוע מדידות מדויקות. אלו מהוות את הבסיס ליצירת ספר התפעול הכולל את התוכנית העיצוב, כתב הכמויות להזמנת חומרי הגמר ובניית המפרטים הטכניים לקראת השיפוץ. 

 3. בפגישה הבאה שלכם איתנו, תכירו את מעצבת הפנים מטעמנו, שתיפגש אתכם כדי לתכנן ולעצב יחד את הבית ולסגור למעשה את כל קונספט העיצוב, בדגש על הפונקציות הדרושות בחלל, הסגנון האישי וההעדפות שלכם. 

 4. עם גמר תהליך התכנון, נבצע את בניית מפרטים וגיבוש התוכניות הסופיות. החברה מעמידה לרשות הלקוח את האינפורמציה הנחוצה לביצוע עבודת השיפוץ: כגון: תכנית מערך ריהוט, תכנית הריסה ובנייה, תכנית אינסטלציה וחשמל, תכנית תאורה ומיזוג אוויר וכמובן תכנית מטבח.

  בכפוף לתכניות הנ"ל נוכל לקבוע סופית מה יהיה תקציב הפרויקט.

02.

תיאומי תכנון וביצוע הפרויקט

תכנית עבודה, כתב הכמויות המפרטים הטכניים נמסרים לצוות המבצע ולשאר קבלני המשנה כגון יועץ מיזוג אוויר וחשמלאי.

כל מי שלוקח חלק בעבודת השיפוץ יקבל לידיו את התכנית הרלוונטית לתחומו, הוא יבצע בדיקה מקיפה של המפרטים והתכנית אל מול התקציב ואם יש צורך יערכו שינויים אחרונים לפני כניסה לביצוע בדירה ממש. 

יום או יומיים לפני מועד תחילת העבודה בפועל מגיע ראש הצוות ומי שיהיה האחראי בפועל בדירה לאורך הפרויקט ויבצע תיאום ביצוע יחד אתכם, התיאום יכלול מעבר על כל התכניות החתומות יחד עם המפרטים הטכניים.

אנחנו מוודאים שכל פרט בתוכניות ברור לכם ושאפשר לצאת לדרך.

03.

הכנת הדירה לשיפוץ וביצוע השיפוץ

לפני תחילת העבודה מכינים את הדירה לקראת השיפוץ. תהליך ההכנה כולל אריזת חפצים וכיסוי רהיטים ומוצרי חשמל. לאחר שהכול מוכן מתחיל השיפוץ עצמו  לפי התכניות שהוכנו מבעוד מועד.

צוותי העבודה מיישמים הלכה למעשה את תכניות העבודה – קבלן אלומיניום, חברת מטבחים, אינסטלטור, חשמלאי מוסמך טכנאי מיזוג אוויר וכו'. החברה לוקחת על עצמה לנהל תכלול בין כל מי שלוקח חלק ביישום הפרויקט.

04.

ניקיון והכנת הדירה למסירה

בסוף השיפוץ תגיע לדירה חברת ניקיון מקצועית כדי להכין את הדירה לכניסת הלקוח לדירה ה – משופצת.

דילוג לתוכן